Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality

referenční číslo: 55140 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobního podniku s kontrolou výrobního či logistického procesu a umíte číst v technické dokumentaci? Bydlíte v okolí Berouna / Žebráku a německý jazyk Vám není cizí? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta z výrobního sklářského průmyslu hledáme šikovného Specialistu kvality.
Provádí pravidelné/namátkové kontroly výrobního/logistického procesu, včetně kontroly záznamu a evidenci těchto kontrol Spolupracuje na interních/externích procesních auditech Připravuje SPC vyhodnocení pro potřeby oddělení oddělení kvality a výroby Spolupráce na definici a souladu se systémem řízení kvality ISO 9001 Má pravomoc zastavit výrobu v případě výroby mimo zákaznickou specifikaci Provádí školení zaměstnanců pro oblast kvality výroby a dodržování nastavených standardů

Požadujeme

Středoškolské vzdělání technického směru, znalost ISO 9001 Praxe v oddělení kvality minimálně 2 rok, Znalost nástrojů kvality a dokumentace, Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, PPS, Babtec) Německý jazyk – B2, Anglický jazyk výhodou Schopnost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti Nabízíme zajímavé platové ohodnocení odpovídají Vašim zkušenostem Dotované stravování ve firemní jídelně 5 týdnů dovolené, od 4 let práce ve firmě navyšování dnů dovolené. Až do 30 dnů. Bonus za doporučení Odměny za pracovní výročí Lokalita: Žebrák u Berouna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl