Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality

referenční číslo: 55234 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho milého týmu hledáme schopného kolegu či kolegyni se zájmem o kvalitu a znalostí metodik. Máte znalosti v oblasti kvality z farmaceutické, chemické či potravinářské výroby? ANO? Pak mi zašlete svůj životopis!
evidence a aktivní účast při laboratorním šetření výsledků testování mimo stanovené limity spolupráce/ aktivní účast při hodnocení rizik vyplývajících z provozních činností (např. testování, výroba, skladování) zpracování sumárních zpráv ročního hodnocení vyráběných léčivých přípravků komunikace a správa dodavatelských a kvalitativních reklamací produktu podpora dalším činnostem systému kvality jako je dokumentace, školení, změnové řízení, interní audity spolupráce při řešení nestandardních provozních situací

Požadujeme

praxe v oblasti jakosti ve farmaceutické firmě, potravinářství, chemickém průmyslu výhodou zkušenost s audity výhodou znalost sytému jakosti (SVP/ISO 9001) znalost zásad ALCOA (správná dokumentační praxe) AJ: komunikativní

Nabízíme

zajímavou práci v moderní farmaceutické společnosti 5 týdnů dovolené osobní rozvoj v podobě odborných školení a možnosti dalšího vzdělávání výuku anglického jazyka v rámci pracovní doby Cafeterie - systém benefitů, který můžete využít dle svého uvážení příspěvek na dojíždění do zaměstnání (až 1400 Kč měsíčně) stravenkový paušál + systém vlastního stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072