Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality, okres Beroun

referenční číslo: 55422 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v oblasti kvality v okrese Beroun? Máte již v kvalitě zkušenosti a chcete se v tomto směru dále rozvíjet? Domluvíte se v německém případně v anglickém jazyce? Máte vzdělání technického směru a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Jestli Vás tyto řádky zaujaly, dejte nám o sobě vědět.
Pravidelné, namátkové kontroly výrobního, logistického procesu včetně kontroly záznamu a evidenci těchto kontrol Zajišťuje uvolňování materiálů na vstupní kontrole Provádí uvolnění procesu i výrobku pro nové i stávající díly Vystavuje interní a dodavatelské reklamace na neshody a porušení procesů v závodě. Provádí výrobkové audity ve stanoveném rozsahu a ověřuje zavedení nápravných opatření Spolupracuje na interních/externích procesních auditech Spolupráce na definici a souladu se systémem řízení kvality ISO 9001 Připravuje a udržuje dokumentaci včetně kontrolních pokynů pro nové i stávající projekty v aktuálním stavu Sestavování, vyhodnocení Paretových analýz Školí zaměstnance pro oblast kvality výroby a dodržování nastavených standardů Spolupráce na zajištění odpracování interních/externích reklamací s kontrolou zavedení nápravných opatření a jejich efektivity Definice, tvorba nápravných opatření a následná kontrola těchto opatření k zajištění předepsaných parametrů pro produkt, výrobní proces a logistický proces Spolupráce na tvorbě a přizpůsobení kontrolních plánů a FMEA

Požadujeme

Středoskolské vzdělání technického směru, znalost ISO 9001 Praxe v oddělení kvality minimálně 2 rok, Znalost nástrojů kvality a dokumentace, Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, PPS, Babtec) Německý jazyk – B2, Anglický jazyk výhodou Schopnost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v oblasti kvality v okrese Beroun Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti Motivující mzdové ohodnocení Variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení Mimořádný bonus až 2000 Kč/měs. Možnost uplatnit praxi a také Vaše nápady Příležitost komunikovat v německém případně anglickém jazyce Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky atd.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl