Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista logistiky (40 - 55 000 Kč)

referenční číslo: 58754 | aktuálnost: 20.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste talentovaný organizátor s vášní pro logistiku a zkušenostmi v oblasti nákupu nebo prodeje? Rádi komunikujete se zákazníky a hledáte dynamické pracovní prostředí, kde můžete využít své schopnosti naplno? Pokud ano, pak je tato pozice právě pro vás!

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky - Aktivně zpracováváte požadavky zákazníků a udržujete s nimi pravidelný kontakt. Vaším cílem je, aby byli vždy spokojeni a jejich požadavky byly splněny co nejrychleji.
  • Kontrola skladových zásob - Pravidelně monitorujete stav výrobků ve skladech a porovnáváte jej s aktuálními požadavky zákazníků. Zajišťujete, že skladové zásoby odpovídají potřebám výroby a expedice.
  • Koordinace s výrobou a expedicí - Předáváte potřebné podklady a požadavky výrobním a expedičním týmům. Zajišťujete, že všechny procesy probíhají hladce a efektivně.
  • Doručování výrobků - Dbáte na to, aby zákazníci obdrželi své objednávky včas a v požadovaném termínu. Kontrolujete proces odesílání výrobků a řešíte případné problémy.
  • Řešení reklamací - Přijímáte, evidujete a vyřizujete reklamace od zákazníků. Vaším úkolem je zajistit rychlé a efektivní vyřešení každé reklamace.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou.
  • Anglický jazyk/Německý jazyk - komunikativní
  • Znalost logistických procesů
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 13. a 14. plat, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Vzdělávací kurzy a školení, u nás nestojíte na jednom místě
  • Kariérní růst
  • Stravenky
  • Benefitní karta
  • Odměny/Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup