Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista logistiky a zákaznického servisu

referenční číslo: 55265 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

- komunikace do zahraničí - organizace dopravy - zprocesování a administrace zakázek - příprava celních dokumentů - komunikace se zahraničními zákazníky především v psané podobě - komunikace se skladem a spedicí

Požadujeme

- AJ – min. B2-C1
- znalost problematiky logistiky
- (v případě základních znalostí zaškolení rozšíříme)
- dodavatelsko-odběratelského řetězce
- Excel
- ŘP skup.B - je potřeba pro dopravu do zaměstnání

Nabízíme

- voňavé, klidné a pohodové pracovní prostředí - jednosměnný provoz - 13.plat - příspěvek na stravování 90 Kč/den čistého - vitamínový program, dotovanoá strava z automatu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika