Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista Master Data managementu

referenční číslo: 57669 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?
Jste pečlivý a gramatika českého jazyka Vám není cizí?
Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici Administrace e-shopu.
správa a úprava systémových dat k prodávanému sortimentu pravidelná kontrola a aktualizace dat operativní řešení vzniklých problému a dotazů nákupního oddělení, marketů a dodavatelů participace na různých firemních projektech úzká spolupráce s nákupním oddělením a kolegy z německé centrály

Požadujeme

středoškolské vzdělání s maturitou aktivní znalost anglické jazyka (min. B1) výborná mluvená a psaná znalost českého / slovenského jazyka znalost MS Office na uživatelské úřovni

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr s nástupem od 1.9.2024 mzda: 30 000 a 36 000,- Kč / měsíc 5 týdnů dovolené stravenky v hodnotě 150,- Kč flexibilní pracovní doba po zapracování možnost i na Home Office lokalita: Praha Budějovická
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa