Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista na návrh elektroniky (PCB)

referenční číslo: 55082 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme někoho, kdo se s nadšením vrhne na návrh a testování moderních elektronických obvodů a zařízení. Pokud vám to zní jako něco, co by vás bavilo, čtěte dál! Co Vás u nás čeká: Návrh a vývoj: Budete pracovat na vytváření a testování prototypů moderních nízkonapěťových elektronických obvodů a zařízení pro automatizaci a řízení strojů. Inovativní projekty: Zapojíte se do výzkumu a vývoje unikátních technologií, které přinášejí nové možnosti a řešení v oblasti automatizace. Skvělý tým: Čeká vás spolupráce s partou nadšených odborníků, kteří rádi sdílejí své znalosti a pracují na společném cíli.
* Vytváření schémat elektronických obvodů pomocí softwarových nástrojů * Provádění simulací obvodů k ověření funkčnosti návrhu a identifikaci potenciálních problémů * Spolupráce s výrobními týmy na výrobě prototypových desek plošných spojů (PCB) a jejich testování * Průběžné vylepšování návrhu na základě zpětné vazby a nových technologických trendů * Účast na výzkumných a vývojových projektech zaměřených na nové produkty nebo technologie

Požadujeme

  • Praktické zkušenosti s návrhem PCB, získané buď při předchozích pracovních pozicích nebo prostřednictvím projektů během studia
  • Znalost práce s nástroji pro návrh PCB, jako jsou Altium Designer, Eagle, KiCad, OrCAD nebo jiné podobné softwary
  • Zkušenosti s prototypováním a testováním elektronických obvodů
  • Proaktivní a inovativní přístup k práci
  • Schopnost samostatné práce a zároveň dobré komunikační dovednosti pro efektivní spolupráci v týmu

Nabízíme

Závodní stravování Vzdělávací kurzy, školení a jazykové kurzy Zajímavé firemní akce Dovolená 5 týdnů Roční bonusy Možnost občasné práce z domova Flexibilní začátek/konec pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika