Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor call centra s možností home office

referenční číslo: 55768 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Momentálně sháníme nové členy do našeho call centra. Pokud disponujete výbornými komunikačními dovednostmi, máte přátelskou povahu a touhu pracovat v rychle se měnícím prostředí, pak vás rádi uvítáme. Připojte se k našemu týmu a přispějte k poskytování vynikající zákaznické podpory.
Touha po rychlém osvojení nových znalostí. Skvělé schopnosti v komunikaci. Potěšení z telefonických rozhovorů.

Požadujeme

Schopnost rychle se přizpůsobit a osvojit si nové informace Vynikající dovednosti v oblasti komunikace Zájem o telefonickou komunikaci

Nabízíme

Po zaučení možnost home office 25 dní dovolené 2 sick days Stravenkový paušál Multisportka Firemní akce, teambuildingy Zvýhodněné produkty AirBank
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní