Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista prodeje - servisní služby

referenční číslo: 55711 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme pečlivou a komunikačně zdatnou osobu s obchodním duchem. Jste to Vy? Čtěte dál!
oslovování potenciálních i stávajících zákazníků za účelem propagace našich služeb a zvýšení prodeje budování a udržování vztahů se zákazníky tvorba nabídek, prezentace našich služeb, zodpovídání dotazů a poskytování poradenství spolupráce se servisním týmem a dalšími odděleními pro zajištění spokojenosti zákazníka reporting

Požadujeme

jste zběhlý/á v administrativě a v práci s dokumenty, uvítáme vaši pečlivost zároveň máte perfektní komunikační dovednosti a nebojí se zvednout telefon nebo navštívit klienta angličtina na mírně pokročilé úrovní znalost práce na PC (MS Office) ŘP sk. „B“

Nabízíme

služební automobil i k soukromému užívání 600 Kč měsíčně na životní/penzijní pojištění 5 týdnů dovolené pružná pracovní doba stravenky motivující finanční ohodnocení atraktivní měsíční bonusový systém příspěvek zaměstnavatele na Multisport kartu příspěvek 1000 Kč/měsíc do systému cafeterie benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545