Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista, specialistka informačních systémů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29495260742 | aktuálnost: 27.06.2024

OSTROJ a.s.

Upřesňující informace

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

Co od vás očekáváme:
- Minimálně SŠ vzdělání zaměřené na IT nebo praxi v oblasti uživatelské podpory nebo IT (cca 3 roky).
- Osobní zkušenost se správou nebo nasazením ERP systému, zejména systému IFS, a IT systémů.
- Znalost řízení a správy aplikačního portfolia, datové analýzy a aplikační architektury.
- Analytické myšlení pro navrhování optimálních řešení pro jednotlivé požadavky až po úroveň celkové architektury IS společnosti.
- Znalost databázového prostředí Oracle.
- Orientaci v IT oblasti ve směru k obecné podpoře práce uživatelů v systému.
- Pozitivní a vstřícný přístup k běžným uživatelům napříč celou firmou (týmový hráč).
- Ochotu učit se novým věcem - plánujeme nasazení BI, nový firemní portál, nové pojetí OLAP datového řešení pro controllingové účely.

Co vám můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené.
- Dotované závodní stravování.
- Příspěvek na dopravu nad 30 km.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Benefitní program Benefit plus.
- Motivační odměňování.
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
- Vánoční dárky.
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

Co vás čeká:
- Spolupráce na nastavení a správě ERP informačních systémů, zejména systému IFS.
- Rutinní údržba IS IFS (zavádění nových uživatelů, testování a klasifikace hlášených chyb, údržba, oprava API).
- Příprava zadání nových požadavků na IS pro vytvoření programových úprav.
- Tvorba výstupů z IS podle specifických uživatelských požadavků.
- Zvyšování efektivity práce uživatelů pomocí automatizace.
- Součinnost na projektech pro nastavování procesů ERP systému IFS.
- Údržba vnitropodnikové serverové farmy a informačního systému (RON, IFS, BNS).
- Tvorba a analýza reportů vnitropodnikové farmy a informačního systému.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Těšínská 1586/66, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

OSTROJ a.s.