Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/specialistka pro ekonomiku a controlling

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29657140744 | aktuálnost: 29.07.2024

COMPAG CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
?Příprava pravidelného reportingu, vyhodnocování vývoje a stanovení odchylek
?Příprava analýz a správa dat dle potřeby managementu
?Kontrola kalkulací cen, tvorba interních cen a podpora dalších oddělení
?Tvorba ad-hoc ekonomických analýz
?Podílení se na přípravě budgetu a prognózách pro strategické plánování
?Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
?Zajišťování podpory nefinančního reportingu (ESG)
?Zavádění nových procesů a budování automatizovaných nástrojů
Požadujeme:
?VŠ/SŠ ekonomického směru
?Zájem o problematiku financí a controllingu
?Velmi dobré znalosti MS Office, zejména MS Excel
?Analytické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, organizační schopnosti
?Proaktivní přístup a dobré komunikační schopnosti
?Základní znalost německého nebo anglického jazyka
?Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
?Nástupní plat od 35 000,- Kč
?Vhodné i pro absolventy - rádi vše vysvětlíme a naučíme
?Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
?Práce v přátelském, stabilním a dynamickém pracovním prostředí
?Dostatek prostoru a podpory pro rozvoj
?Zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.)
?Místo výkonu práce: Mimoň / Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Gabriela Dvořáková, telefon: +420 737 248 866, email: dvorakova@compag.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: základní znalost nebo
základní znalost

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mimoň,

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy