Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista technické podpory s angličtinou

referenční číslo: 55970 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste komunikativní, máte technické znalosti a rádi pomáháte zákazníkům? Do mezinárodní společnosti hledáme kandidáta, který bude zajišťovat technickou podporu zákazníkům. Pokud hledáte dynamické pracovní prostředí, kde můžete využít své dovednosti v oblasti elektra a komunikace v anglickém jazyce, dejte nám o sobě vědět!
Telefonická a emailová komunikace se zákazníky a podpora při řešení technických problémů Objednávání dílů, asistence při řešení chybových hlášení Poskytování informací zákazníkům o produktech a jejich používání Zavádění dat do systému Spolupráce s dalšími týmy napříč společností

Požadujeme

Výborná znalost anglického jazyka Komunikační dovednosti, profesionální přístup, proaktivita při řešení problémů Orientace v elektro výkresové dokumentace, elektro oprávnění výhodou Dobrá znalost Excelu Zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc Výuka jazyků na pracovišti Příspěvek na stravování Kafetérie ve výši 4.000 Kč za rok Různé firemní akce: rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj. Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně Zvýhodněny mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ostatní