Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/-tka dávek hmotné nouze

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29575600798 | aktuálnost: 28.06.2024

Úřad práce České republiky

Upřesňující informace

SPECIALISTA/-TKA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Hlavní náplň činnosti:

" poskytování poradenství klientům a žadatelům
" zabezpečení evidence žádostí, odborné zpracování pokladů ve věci žádostí
o nepojistné sociální dávky, zejména dávek pomoci v hmotné nouzi
" provádění prvostupňového správního řízení při poskytování nepojistných sociálních dávek
" řádné vedení spisové dokumentace
" spolupráce se sociálními pracovníky
" výplata přiznaných dávek a zajištění vyřízení případných nesrovnalostí
" příjem a zpracování odvolání
" archivace písemností.

Kvalifikační a další požadavky:

" minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
" znalost práce na PC (MS Office)
" výborné komunikační schopnosti
" odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
" profesionální vystupování, psychická odolnost
" svéprávnost, výpis z RT, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2
z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Zaměstnanecké výhody:

" 5 týdnů dovolené
" 5 dní indispozičního volna (sick days)
" 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
" odměny k životním a pracovním výročím
" příspěvky na produkty spoření na stáří

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději dne 24. června 2024 na e-mailovou adresu magda.jirouskova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 21 710 Kč / měsíc

Místo pracoviště: tř. Budovatelů 1989, Most, 43401

Region: Ústecký kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy