Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista výrobních procesů (38-55.000 KČ)

referenční číslo: 58906 | aktuálnost: 21.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s návrhy, optimalizací a řízením výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních metodách a dorozumíte se anglicky? Pak jste tím pravým! Právě hledáme kolegu na pozici

SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ (38-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Monitorování a zlepšování procesů s cílem maximalizovat výkon a snížit náklady
  • Navrhování, implementace a optimalizace výrobních procesů
  • Spolupráce s týmy inženýrů a dalšími odděleními
  • Tvorba a příprava technické dokumentace
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost FMEA, Flowchart, SPC aj.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost metod štíhlé výroby, optimalizace výroby aj.
  • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Prémie a bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Mobilní telefon a notebook
  • Kariérní růst
  • Lokalitu: okres Štěpánov nad Svratkou

Mzda: 38 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství