Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista vývoje potravinářských výrobků

referenční číslo: 55243 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Stabilní potravinářská společnost s dlouhou historií nabízí zajímavou příležitost pro kandidáty se zkušeností s vývojem potravinářských výrobků. Pokud Vám vyhovuje velká míra autonomie a zajimavé projekty, určitě neváhejte zaslat svůj životopis!
Vývoj a inovace potravinářských výrobků od konceptu až po finální produkt Spolupráce s týmem na tvorbě receptur a technologických postupů Testování nových surovin a ingrediencí Optimalizace výrobních procesů a zlepšování kvality stávajících produktů Monitorování trendů a novinek v potravinářském průmyslu

Požadujeme

Praxe a zkušenosti s vývojem potravinářských výrobků Vzdělání v relevantním oboru (potravinářství, chemie, technologie potravin atp.) Znalost legislativy a standardů v potravinářství Řidičský průkaz sk. B Výborné organizační a komunikační dovednosti Kreativní myšlení a inovativní přístup

Nabízíme

Jistotu a zázemí české rodinné společnosti Příjemnou atmosféru menšího závodu Zajímavou a kreativní práci v dynamickém prostředí Odpovídající finanční ohodnocení a prémie navíc Zaškolení a odborný profesní rozvoj Flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené Smlouvu na dobu neurčitou Příspěvek na stravování Skvělé kolegy a firemní akce Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)