Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista vzdělávání a rozvoje- Automotive

referenční číslo: 55432 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient je výrobce elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh.
Analýza vzdělávacích potřeb organizace a návrh inovativních řešení pro zlepšení kompetencí a výkonu zaměstnanců Navrhování řady vzdělávacích intervencí, včetně technických, behaviorálních a leadership programů, a v případě potřeby spolupráce s externími partnery Vytváření kultury koučování v organizaci a podpora kultury dalšího profesního rozvoje Využívání digitálních nástrojů k vytváření flexibilních a inovativních vzdělávacích programů Spolupráce s vedoucími pracovníky a HRBP na rozvoji zaměstnanců v organizaci Monitorování a vyhodnocování efektivity vzdělávacích programů a jejich neustálé zlepšování

Požadujeme

SŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů, pedagogiky nebo příbuzném humanitním oboru Prokazatelné zkušenosti se strategickým plánováním a realizací rozvojových plánů Dobrá úroveň uživatelských znalostí práce s PC (MS Office), znalost HRIS Komunikativní úroveň anglického jazyka Vynikající komunikační a prezentační dovednosti Iniciativní přístup, schopnost přinášet nové nápady a zavádět je do praxe Schopnost adaptovat se na změny a flexibilně reagovat na nové výzvy

Nabízíme

Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností 13. mzda, 5 týdnů dovolené 6x sick-day za rok, příspěvek na penzijní spoření 3,5 % z hrubé mzdy, příspěvek na závodní stravování a stravenky za home-office, volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 12.000 Kč/rok, pružná pracovní doba příspěvek na dojíždění další zaměstnanecké výhody
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR