Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista pojištění bonusy které, nemají strop

referenční číslo: 55768 | aktuálnost: 08.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše společnost nabízí inovativní online platformu pro porovnávání pojištění, s důrazem na jednoduchost a transparentnost. Stavíme na férovém jednání a využíváme nejnovější technologie včetně naší vlastní aplikace. Jsme odhodlaní změnit způsob, jak lidé nakupují pojištění a hledáme nové kolegy, kteří se chtějí připojit k našemu týmu a pomoci nám transformovat zájem o pojištění v reálné uzavřené smlouvy.
naše jedinečná služba ti zaručuje konstantní tok kvalitních poptávek od potenciálních zákazníků. Díky tomu nemusíš hledat nové obchodní příležitosti a můžeš se soustředit pouze na kontakty s lidmi, kteří souhlasi s tím, abys je kontaktoval telefonicky. naučíme tě všechno, co potřebuješ vědět. Počkej si na svůj čas a začni se učit nový obor. Naši interní školitelé a mentoři ti budou k dispozici, abys se rychleji zdokonalil. Absolvuješ nácviky s kolegy a zkoušky od ČNB, které si budete společně připravovat v pracovní době. vážíme si jedinečnosti. Nestanovujeme žádná pravidla ohledně šatního předpisu, takže se můžeš v práci objevit i v žabkách. Nemusíš dodržovat přesně scénář hovoru – důležitý je pro nás osobní a empatický přístup k našim klientům.

Požadujeme

podmínkou je vyuční list zájem o oblast pojišťovnictví a financí. Naše nabídka služeb a produktů se průběžně rozšiřuje a je skvělé, že vás tato oblast zajímá. Průběžné sledování změn je pro nás důležité. dovednosti v komunikaci. Naši klienti si váží naší péče a trpělivosti při poskytování informací týkajících se změn v pojišťovnách a nastavení pojistek.

Nabízíme

bonusy u nás nemají strop ve zkušebce tě podpoříme bonusem firemní počítač je samozřejmostí týmové a firemní teambuildingy multisportku kavá, čaj a občasné snidáně jsou na firmě samozřejmností možnost Homeoffice po zkušební době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní