Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialistka klientské databáze s možností Home Office

referenční číslo: 55768 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Telefonická komunikace s našimi klienty, bez studených kontaktů Doporučování dalších produktů našim spokojeným zákazníkům Drobná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio

Požadujeme

Chuť rychle se učit nové věci Vynikající komunikační dovednosti Radost z telefonování

Nabízíme

Možnost pracovat v pohodlném oblečení Zdarma káva a čaj po celý den 25 dní dovolené + 2 sick days Stravenkový paušál Multisport karta Firemní akce, teambuildingy, relaxační zóna Zvýhodněné produkty AirBank Podpora osobního rozvoje a možnost rychlého viditelného úspěchu Samostatnost a zodpovědnost Přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní