Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správa sociálních sítí a marketing

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17459410726 | aktuálnost: 13.08.2024

RADISOX s.r.o.

Upřesňující informace

**Hledáme Specialistu pro Správu Sociálních Sítí a Marketing!**

Náplň práce:
- Tvorba a správa obsahu pro sociální sítě (videa, fotografie, texty).
- Plánování a realizace marketingových kampaní.
- Správa profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube...)
- Monitorování trendů a novinek v oblasti sociálních sítí a marketingu.

Požadujeme:
- Zkušenosti se správou sociálních sítí a online marketingem.
- Kreativní myšlení a schopnost tvořit poutavý obsah včetně video reklamy( reels, youtube.)
- Výborné komunikační a organizační schopnosti.
- Znalost nástrojů pro správu sociálních sítí
- Zkušenosti s grafickými programy (např. Adobe Photoshop)
- Analytické schopnosti a orientace na výsledky.

Nabízíme:
- Dynamické a kreativní pracovní prostředí.
- Možnost realizace vlastních nápadů a projektů.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na home office.
- Atraktivní finanční ohodnocení.
- Profesní růst a další vzdělávání v oboru.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis, ukázky své práce a motivační dopis na Radek@radisox.com

Těšíme se na Vaši odpověď!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 5 000 - 15 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smetanova 1582/1a, Hořovice, 26801

Region: Středočeský kraj

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Studenty, Absolventy