Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce a údržbář budovy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17453670751 | aktuálnost: 28.06.2024

Hodinky 365 s.r.o.

Upřesňující informace

Uchazeči se musí přihlásit přes naše kariérní stránky - https://www.hodinky-365.cz/kariera/spravce

Hledáme zručného kolegu, který se nebojí manuální práce a pomůže nám udržovat naše pracovní prostředí v dobrém stavu.

Pracovní náplň:
Koordinace řemeslníků - dohled na řemeslnické, údržbářské, stavební a IT práce, které u nás provádějí externí firmy.
Bezpečnostní dohled - správa bezpečnostních prvků, spolupráce s bezpečnostní agenturou.
Údržbářské práce v budově - sestavování kancelářského nábytku, drobné opravy, ...
Údržbářské práce venku - sekání trávy, stříhání zeleně, udržování čistoty kolem budovy, ...
Správa vozového parku - návštěva servisů.
Drobné IT práce - instalace PC, tiskáren, softwaru

Stručně řečeno: Pokud bude potřeba provést nějaké manuální (nebo řemeslnické práce), buď je zvládnete sám, nebo oslovíte odpovídající řemeslníky a dohlídnete na jejich práci.

Bez čeho se neobejdete
Zručnost - složit IKEA nábytek by pro vás měla být hračka.
Pečlivost a preciznost - kvalita je pro nás důležitější než rychlost.
Spoustu zkušeností s manuální prací

Máte zájem?
Pokud vás nabídka zaujala, popište mi prosím vaše zkušenosti s podobnou prací. Pomůže mi, když se trochu rozepíšete, abych si udělal lepší představu, co umíte. Děkuji

Základní parametry nabízené práce:
Nástup: ihned, nebo dohodou
Pracovní doba: Pondělí - pátek, ranní směny

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Sirotčí 605/10, Ostrava, 70300

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity