Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce/správkyně objektu/topič-ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29666980715 | aktuálnost: 17.08.2024

Mateřská škola Holice, Pardubická 992, okres Pardubice

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE SPRÁVCE OBJEKTU: domovnické práce, včetně drobných řemeslných prací při opravách a údržbě budovy, zařízení zahrady a technického vybavení (údržbářské práce, zednické, zámečnické a lakýrnické práce), obsluha hlavních energetických uzávěrů, výměna žárovek a pojistek, úklid chodníků a komunikace v areálu školy, shrabování listí a sněhu v okolí areálu školy.
NÁPLŇ PRÁCE TOPIČE: obsluha plynového a tlakového zařízení v kotelně MŠ, v zimním období zajišťuje kontrolu teploty ve třídách během celé topné sezony, provádí regulaci tepla
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, zručnost,všestrannost
Zaměstnanecké výhody:
- práce na zkrácený úvazek (0,5 + 0,2)
- příspěvek z FKSP
- možnost stravování
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- platové zařazení dle nařízení vlády č.264/2022Sb
- možnost pružné pracovní doby
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 16 130 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubická 992, Holice, 53401

Region: Pardubický kraj

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity