Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce webových stránek

referenční číslo: 2000291626 | aktuálnost: 20.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým poskytovatelem didaktických materiálů pro výuku obnovitelných zdrojů energie a snaží se pokrýt všechny úrovně vzdělávání, od základních škol až po univerzity, hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce webových stránek.

Náplň práce:

  • Koordinace práce a komunikace s externím týmem vývojářů webových stránek
  • Psaní a navrhování newsletterů a správa e-mailových marketingových kampaní s cílem zvýšit konverze
  • Aktualizace webových stránek a obsahu – pravidelné zveřejňování blogů, nových produktů a obecně provádění aktualizací a údržby našich webových stránek
  • Návrh uživatelského rozhraní/UX s cílem zlepšit uživatelský komfort a rozhraní našich webových stránek
  • Sledování a analýza výkonnosti webových stránek a metrik e-mailových kampaní, poskytování pravidelného reportingu a poznatků pro neustálé zlepšování

Požadujeme:

  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího s velmi dobrou nebo plynulou znalostí angličtiny pro každodenní komunikaci
  • Alespoň krátkou profesní praxi v oblasti webdesignu, digitálního marketingu nebo v příbuzném oboru – čerství absolventi jsou vítáni
  • Porozumění principům UI/UX a osvědčeným postupům v oblasti webdesignu
  • Znalost HTML/CSS a JavaScriptu je výhodou
  • Znalost nástrojů e-mailového marketingu (Mailchimp)
  • Dobré komunikační dovednosti se schopností efektivně spolupracovat s externími vývojáři a interními týmy
  • Kreativní mysl se smyslem pro detail a nadšení pro vytváření poutavého digitálního obsahu
  • Schopnost zvládat více projektů najednou
  • Porozumění základním principům grafického designu a zběhlost v grafickém softwaru (např. Canva, Photoshop)

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek formou HPP/IČO
  • Podnětné a dynamické pracovní prostředí, které podporuje profesní růst a rozvoj
  • Příležitost pracovat na zajímavých projektech a mít skutečný dopad na oblast vzdělávání
  • Možnost neustálého vzdělávání a kariérního postupu
  • Platové hodnocení dle zkušeností a praxe
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na zdravotní péči
  • Roční odměny
  • Lokalita kanceláře: Praha 1 – Staré Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: marketingový analytik, online marketing, specialista marketingu, webdesigner

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas