Typ nabídky

Minimální mzda

Staňte se součástí světa luxusních hodinek!

referenční číslo: 56484 | aktuálnost: 30.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Česká rodinná společnost s tradicí a vášní pro výjimečné hodinky hledá nadšence, který sdílí naši lásku k těmto precizním časoměřičům. Pokud milujete značky jako Rolex, Tudor, Longines, Breitling nebo Tissot a chcete pracovat s těmito ikonami, přidejte se k nám!
Prezentace světa luxusu: Budete představovat naše exkluzivní hodinky zákazníkům osobně i po telefonu, přinášet jim radost a zážitek z výběru. Budování vztahů: Pečujte o naše stávající klienty a udržujte s nimi dlouhodobé vztahy. Plnění přání zákazníků: Proměňujte jejich požadavky v nabídky a poskytujte jim špičkový servis. Spolupráce napříč týmem: Pracujte s kolegy z dalších prodejen a sdílejte své zkušenosti. Osobní rozvoj: Neustále se vzdělávejte a zlepšujte své znalosti o našich produktech i oboru jako celku.

Požadujeme

Nadšení pro hodinky: Jste vášnivý milovník hodinek, který zná jejich hodnotu a umí o nich poutavě hovořit. Zkušenosti s prodejem: Máte praxi v obchodě a víte, jak zaujmout zákazníky. Výborné komunikační schopnosti: Umíte efektivně komunikovat a dokážete se vcítit do potřeb klientů. Angličtina na úrovni B2: Jste schopni komunikovat s mezinárodní klientelou. Znalost práce s PC: Umíte používat základní software a interní systémy. Minimálně SŠ vzdělání: Splňujete základní vzdělávací předpoklady.

Nabízíme

Stabilní práci u prestižního zaměstnavatele, který si zakládá na kvalitě a profesionalitě. Příjemné pracovní prostředí plné krásných hodinek a inspirativních kolegů. Odměny ke mzdě: Vaše úsilí bude spravedlivě oceněno. Odborné školení: Naučíme vás vše o našich produktech a pomůžeme vám se dále rozvíjet. Firemní akce: Užijte si zábavu a týmového ducha na našich akcích. Zdravotní volno (sick days): Postaráme se o vaši pohodu i v případě nemoci. Příspěvek na stravování: Usnadníme vám obědové pauzy.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair