Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Statik | absolvent

referenční číslo: 54939 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti modulárních staveb hledáme nového kolegu na pozici Statika. Jste čerstvý absolvent bez autorizace? Nebo seniornější kandidát hledající kariérní změnu? Napiště nám!
Návrhy konstrukcí ocelových staveb Statické výpočty a posudky Vytváření technické dokumentace Spolupráce s konstruktéry Komunikace s externími dodavateli Spolupráce s výrobou

Požadujeme

VŠ vzdělání odpovídajícího směru Znalost programů pro statické výpočty (SCIA Engineer) Znalost AutoCAD na uživatelské úrovni Znalost Autodesk Inventor a Autodesk Vault výhodou Zkušenost s ocelovým konstrukcemi Anglický jazyk na úrovni B2 Německý jazyk výhodou

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení Mimořádný bonus dle výsledků Pravidelná valorizace mezd Mezinárodní prostředí nadnárodní společnosti Příspěvek na stravování v hodnotě 105 Kč/den Zvýhodněný telefonický tarif pro rodinu a zaměstnance Příspěvky za odpracovanou dobu již od 1. roku ve společnosti Podporu Vašeho osobního i profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545