Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí

referenční číslo: 57798 | aktuálnost: 26.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte SŠ vzdělání stavebního směru? Orientujete se v technické dokumentaci a máte zkušenost s řízením týmu lidí? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!
koordinace prací mechanizačních a dopravních prostředků dle projektu a pokynů objednatele realizace stavebních prací ve stanovených termínech, rozsahu a kvalitě jedná se o projekty: skrývkové práce HTU, ČTU, sanace a vápenné stabilizace podloží vedení stavební dokumentace (stavební deník, evidence víceprací a hodinových výkonů) měsíční fakturace provedených výkonů kontrola dodržování stavebních postupů, bezpečnostních předpisů a kvality

Požadujeme

SŠ stavebního směru výhodou, ne podmínkou praxe v oboru dopravní stavby - zemní práce spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita orientace ve stavebních výkresech

Nabízíme

5 týdnů dovolené služební automobil i k soukromému využití příspěvek na stravování možnost dalšího profesního rozvoje na pozici stavbyvedoucího přátelský a týmový kolektiv v případě práce mimo region diety v případě práce mimo region samostatné ubytování přátelský a podporující kolektiv Nástup možný ihned, pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes odpovědět.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072