Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí - auto + bonusy

referenční číslo: 55492 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením stavebních zakázek? Motivovat, organizovat a vést tým je pro Vás denní šálek kávy? ANO? Tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá zkušené kolegu/kolegyni na pozici: STAVBYVEDOUCÍ Spolupráce je možní i na OSVČ.
vedení pracovníků - vlastních zaměstnanců, kontrola subdodavatelů a jejich koordinace na stavbě, komunikace s investory, řešení změn samostatná organizace a řízení stavby podle projektové dokumentace a výkazu výměr odpovědnost za ekonomické a kvalitativní výsledky stavby - důraz na kvalitu provedení zpracování a kontrola dodržování HMG, BOZP a PO vedení stavebního deníku, objednávání materiálu, zpracování předávacích protokolů

Požadujeme

SŠ vzdělání stavebního směru, praxe na pozici stavbyvedoucího pozemních staveb orientace ve výkresové dokumentaci a výkazech výměr znalost stavebních materiálů a technologií, práce na PC

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu služební automobil i k soukromým účelům 5 týdnů dovolené kanceláře v centru Pardubic neformální pracovní prostředí menší pohodový kolektiv 4 pracovníků stravenky po domluvě možnost home office pracovní smlouvu na dobu neurčitou notebook, telefon Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072