Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí / Manažer týmu (stavebnictví), Olomouc

referenční číslo: 55956 | aktuálnost: 19.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenost s vedením týmu pacovníků, máte praxi z oblasti stavebnictví - platnou autorizaci ČKAIT, případně možnost si tuto autorizaci udělat, domluvíte se anglicky a je pro Vás v pořádku lokalita Olomouc? Čtěte dále.
Zodpovědnost či náplň práce na této pracovní pozici je poměrně široká. Vaším úkolem bude poskládat si tým servisních techniků, které budete řídit "na dálku", budete zodpovídat za kvalifikaci pracovníků a také rozložení jejich práce - servisní práce na větrných turbínách (jejich řídících jednotkách), tyto servisní práce jsou situovány také do zahraničí. V rámci projektů, tak se nejedná o výstavbu projektu od 0, ale o uvedení do provozu, případně následné servisní práce.

Požadujeme

praxe ze stavebnictví či civil engineeringu osvědčení ČKAIT, či možnost si tuto autorizaci udělat komunikativní znalost AJ zkušenost s vedením týmu lidí výhodou je praxe z oblasti wind industry, ale není podmínkou

Nabízíme

velmi zajímavá nástupní mzda nárok na cestovné, diety 5 týdnů dovolené příspěvek na životní pojištění nadstandardní oblečení pracovní roční bonus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika