Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí / Mistr na stavbě (i absolventi / absolventky)

referenční číslo: 57173 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Stavíme stavby v energetice, a právě nyní rozšiřujeme tým. O co jde? Stanete se prodlouženou rukou vedoucího na konkrétní stavební zakázce – budete na místě, postaráte se o vedení stavebního deníku, kontroluje, že pracovníci dodržují předpisy a že jde vše, podle plánu a na čas. Zaujalo vás to? Pošlete nám životopis a přidejte se k nám.
Pomůžete koordinovat stavební práce na místě Pohlídáte dodržování předpisů a bezpečnosti Povedete stavební deník a postaráte se o administrativu

Požadujeme

SŠ ve stavebnictví Čtení stavebních výkresů ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

Odpovídající mzdu a jistotu finančního růstu Bonusy ke mzdě Služební auto Dovolenou navíc Flexibilní pracovní dobu Příspěvek na stravování Firemní vybavení (telefon, notebook) Jasně garantovanou možnost kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl