Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí - MS kraj - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 57145 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který působí ve stavebnictví a realizuje jak veřejné zakázky, tak i developerské projekty, hledáme v současné době zkušeného Stavbyvedoucího pro stavby v rámci Moravskoslezského kraje.
Stavbyvedoucí má na starost zejéma: - Koordinaci a řízení prací na stavbě - Komunikaci se subdodavateli a investorem - Je zodpovědný za hospodářský výsledek staveb - Přípravu podkladů pro uzavírání Smluv o dílo, Dodatků, …aj.

Požadujeme

Hledáme praktika, který:
- má VŠ nebo SŠ vzdělání "stavebního směru"
- ovládá Word, Excel, Microsoft Outlook
- vyzná se v projektové dokumentaci
- vlastní řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme

Stavbyvedoucímu nabízíme: - Zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu, seberealizaci i profesní růst - Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení - Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku dokončené stavby - Benefity jako: Služební vozidlo, služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké, služební notebook. Občerstvení na pracovišti, k dispozici permanentky na hokej a fotbal, celofiremní sportovní, kulturní a společenské akce. Možnost jazykových kurzů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura