Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí – pokládka asfaltů

referenční číslo: 55222 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu realizujicí dopravně-inženýrské projekty hledám STAVBYVEDOUCÍHO PRO POKLÁDKU ASFALTU.
Podílet se na významných dopravních stavbách v Ústeckém kraji Budete součástí týmu hlavního stavbyvedoucího Organizovat a kontrolovat práci zaměstnanců při pokládce asfaltů (tým přibližně 10 zaměstnanců) Převezmete zodpovědnost za realizaci a řízení stavby, dodržování kvality a technologických postupů, dodržování pravidel BOZP Spolupracovat s objednatelem, projektantem, výrobcem asfaltových směsí a dopravci materiálu Připravovat podklady pro fakturaci a týdenní/měsíční hlášení nákladů

Požadujeme

SŠ vzdělání v oboru stavebnictví (dopravní stavby výhodou) Praxe při pokládce asfaltů Výhodou zkušenost s vedením týmu Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič Samostatnost, zodpovědnost a flexibilita

Nabízíme

5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc) Roční odměny dle výsledků společnosti Služební auto i pro soukromé účely, včetně hrazených PHM u soukromých jízd Stravenkový paušál ve výši 100 Kč Příspěvky na sport, kulturu, zdraví, rekreaci nebo kartu Multisport Možnost zvyšování profesní kvalifikace, nabídka školení Pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu zaměstnavateli Po roce trvání zaměstnaneckého poměru příspěvek na penzijní připojištění Možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura