Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí !PŘÍLEŽITOST pro zkušené či absolventy!

referenční číslo: 2000271811 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, významnou ryze českou společnost působící v oblasti silničního a mostního stavitelství po celé ČR, hledáme díky růstu společnosti pro oblast Prahy a okolí nového kolegu či kolegyni na pozici Stavbyvedoucí !PŘÍLEŽITOST pro zkušené či absolventy!

Náplň práce:

  • komplexní řízení realizace zakázek dopravních staveb ve spolupráci s ostatními kolegy, případně samostatně

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušené kolegy náležitě oceníme, ale je vhodné i pro absolventy VŠ, kde vše doučíme
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS OFFICE; výhodou znalost Aspe, IPOS)
  • ŘP B - aktivní řidič
  • samostatnost, zodpovědnost, důslednost, loajalitu
  • výhodou bude, pokud máte praxi na obdobné pozici, ale není nutností

Co Vám nabízíme:

  • STABILITU - dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní a silné ryze české společnosti s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • PERSPEKTIVU - profesní rozvoj, možnost kariérního růstu
  • vstřícné pracovní prostředí, férového šéfa a ochotné kolegy a kolegyně
  • pružná pracovní doba
  • práci na významných a zajímavých zakázkách
  • zajímavé mzdové ohodnocení + roční prémie (13. a 14. plat)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • služební PC a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování, týden volna navíc, po roce příspěvek na ŽP/PP/DIP, příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: kancelář Praha, práce Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: mistr, project manager, stavbyvedoucí, stavební dozor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat