Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

⚡️stavbyvedoucí pro oblast praha⚡️

referenční číslo: 57416 | aktuálnost: 17.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, lídra ve stavebním průmyslu.
Řízení a koordinace dílčích úseků procesu výstavby Dohled nad dodržováním BOZP Kontrola dodržování technologických postupů a kvality prací Kontrola harmonogramu provádění prací a provedeného rozsahu Zodpovědnost za vlastní agendu a vedení stavební dokumentace

Požadujeme

Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření Orientace ve výkresové dokumentaci Aktivní znalost MS Office a práce se sdílenými složkami Proaktivní přístup Organizační schopnosti

Nabízíme

20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna 3 dny placeného zdravotního volna (sick days) Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova Stravenkový paušál v hodnotě 103 Kč/den MultiSport karta za 410 Kč Příspěvek na penzijní připojištění 6000 Kč/rok po 1 odpracovaném roce Perfektní pracovní vybavení – notebook, služební telefon iPhone, firemní aplikace Služební vůz Octavia i k soukromému použití Podpora v rozšiřování kvalifikace v oboru Vzdělávání a osobní rozvoj (úhrada poplatků za autorizaci ČKAIT, apod.) Velmi dobré technické a sociální zázemí, přátelský pracovní kolektiv Zajímavou a pestrou práci v kolektivu TZB specialistů s podporou interní BIM projekce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura