Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí pro Olomoucko | až 80 tisíc + bonusy

referenční číslo: 57263 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání ve stavebnictví a poohlížíte se po nové pozici v oboru? U nás budete pracovat na stavbách na Olomoucku, pohled na výplatnici vás bude těšit, a navíc budete moct využít opravdu velmi štědrý balík benefitů. Praxe je bonus, ale šanci dáme i absolventovi. Pošlete nám životopis. Pozn. Máme různé stavební projekty, takže pro vás máme místo, ať jste odborník přes jakýkoliv typ staveb.
Zkoordinujete stavební práce na místě Komunikujete se subdodavateli Kontrolujete dodržování technologických postupů, bezpečnosti atd. Vedete stavební deník, jednáte s dozorem a investorem

Požadujeme

SŠ/VŠ stavebního směru Praxe s vedením staveb (je bonus) ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

Mzdu až 80 tisíc 5 týdnů dovolené + Sick days Bonusy ke mzdě Služební auto Flexibilní pracovní dobu Možnost občasného home office Příspěvek na penzijko Stravenky Firemní vybavení (telefon, notebook) A další benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 67 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura