Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí pro Prahu a okolí

referenční číslo: 55240 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu, specializující se na pozemní stavby, obsazuji pozici STAVBYVEDOUCÍHO. Jedná se o českou stavební společnost se stabilním týmem, který se nyní rozšiřuje.
Koordinace subdodavatelů a kontrola kvality práce na stavbách Dohled nad postupem práce Zabezpečení chodu dodávek materiálu Dodržování BOZP na pracovišti Není vám cizí práce v terénu

Požadujeme

Vzdělání zaměřené na stavebnictví Přímá zkušenost s výstavbou v pozemním stavitelství Pokud jste studentem nebo absolventem VŠ, stačí praxe formou brigády Znalost práce s MS Office - zejména Excel, Outlook, Word

Nabízíme

25 dnů dovolené Finanční bonusy a prémie během roku 13. mzda Smlouva na dobu neurčitou Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravu Multisport karta Příspěvek na penzijní pojištění Mobil a notebook Cestovné Možnost vzdělávat se v oboru Zajímavé firemní akce a večery
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura