Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí pro prestižní stavební společnost

referenční číslo: 57319 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu na pozici "Stavbyvedoucí" do pražského projektového týmu divize Dopravní stavby.
Spolupráce na harmonogramech a rozpočtech Řízení a koordinace stavebních prací Kontrola technologických postupů Zpracování zpráv a evidence stavby

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví Praxe na pozici mistra/stavbyvedoucího (min. 2 roky) Znalost MS Office a projekčních programů Řidičský průkaz sk. B Ochota k relokaci do Prahy (možnost ubytování) Zkušenosti s projekty na železnici, monolitech nebo kanalizacích - výhodou

Nabízíme

Konkurenční platové podmínky Prémie dle výkonu projektu Široký balíček benefitů (týden volna navíc, sick days, služební auto, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, Multisport karta, Dny zdraví, uLékaře, firemní angličtina, firemní akce a další) Podpora profesního rozvoje včetně autorizací ČKAIT Nástup možný ihned nebo dle dohody Možnost vzdělávání a odborného růstu Stabilní zázemí mezinárodní společnosti s tradicí 150 let
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura