Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební dělník/ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29641260777 | aktuálnost: 01.08.2024

Vodohospodářská společnost Benešov a.s.

Upřesňující informace

Hledáme na HPP stavebního dělníka. Práce v Benešově a okolí.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrou fyzickou zdatnost, pracovitost a spolehlivost, ŘP sk. B.
Náplň práce:
Práce na vodohospodářských stavbách na oddělení stavomontáže. Výkopové práce na stavbách, práce v terénu, montáže potrubí, šachet, manipulace se stavebními materiály, práce v uzavřených prostorách.
Pracovní doba Po až Pá od 7:00 do 15:30

Jistota stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 130,- Kč, zdravotní balíčky z lékárny, kolekce na Vánoce / vánoční večírek, teambuildingové akce, roční bonusy, příspěvek na životní pojištění 700,- Kč/měsíčně, dobrý kolektiv

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Černoleská 1600, Benešov, 25601

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity