Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební dozor - Rezidence & Administrativy (vhodné pro absolventy)

referenční číslo: 55730 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste ve stavebním oboru chvilku, ale plný nadšení a ambicí? Chcete získat praxi na projektu v srdci Prahy? Přidejte se k našemu týmu jako Supervisor stavby (TDS) a podílejte se na rekonstrukci bytového domu v Praze 3 a dalších projektech. Nabízíme možnost nastoupit ihned a pracovat s odborníky v oboru, kteří vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti a budovat úspěšnou kariéru ve stavebnictví.
Dohled nad rekonstrukcí: Budete zajišťovat kontrolu a koordinaci stavebních prací, učit se od zkušených kolegů a postupně přebírat více odpovědnosti. Kontrola prováděných prací: Naučíte se zajišťovat, že všechny práce jsou prováděny v souladu s technologickými standardy a harmonogramem. Koordinace prací: Budete komunikovat a koordinovat činnosti mezi jednotlivými týmy a zajišťovat, aby byly práce prováděny efektivně a kvalitně.

Požadujeme

Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví. Výhodou je autorizace v oboru pozemní stavitelství, případně v jiném stavebním oboru. Praxe není podmínkou, rádi vás zaučíme. Nutná znalost AUTOCAD a práce na PC. Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Praktické zkušenosti: Pracujte přímo na stavbě a získejte zkušenosti z první ruky ve spolupráci se zkušenými odborníky, včetně stavbyvedoucích, project managerů a techniků. Různorodé úkoly: Naučíte se kontrolovat a koordinovat stavební práce, komunikovat s generálním dodavatelem a subdodavateli, zajišťovat správnost technologických postupů a dodržování harmonogramu. Možnost růstu: Nabízíme příležitosti k profesnímu růstu a rozvoji, s možností získat více zodpovědnosti. Práce v příjemném kolektivu: Staňte se součástí týmu přátelských a profesionálních kolegů. Služební automobil, notebook a telefon: Poskytujeme potřebné vybavení pro vaši práci. Bonusy za splnění úkolu: Odměňujeme vaše úspěchy a efektivitu. Dovolená 25 dní: Užijte si dostatek volna pro regeneraci a odpočinek. Možnost nástupu okamžitě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura