Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební inženýr / inženýrka, architekt / architektka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29618820797 | aktuálnost: 05.07.2024

Město Napajedla

Upřesňující informace

Nástup možný ihned. Telefonicky lze kontaktovat zaměstnavatele v pracovních dnech od 8 - 13 hod.

Popis pracovní pozice:
" komplexně zabezpečuje, řídí, koordinuje a kontroluje pracovní úkoly Odboru zajišťujícího agendu stavebního úřadu, úřadu územního plánování, silničního správního úřadu

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
" ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
" znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, včetně jeho prováděcích vyhlášek,
" znalost vyhlášky č. 500/2006 Sb., o územně analytických podkladech, územně plánovací dokumentaci a způsobu evidence územně plánovací činnosti,
" znalost zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích,
" znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích; zákona č. 500/2004 Sb., správní řád; zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů; všechny v platném znění
" schopnost analyticky a koncepčně myslet,
" schopnost samostatného rozhodování a ochota nést odpovědnost,
" znalost českého jazyka slovem i písmem,
" dobrá znalost práce s PC,
" morální bezúhonnost,
" organizační a komunikativní schopnosti, schopnost jednat s lidmi v problémových či krizových situacích, schopnost týmové práce
" odolnost vůči stresu, aktivní přístup k práci,
" spolehlivost, pečlivost, flexibilita, ochota dále se vzdělávat,
" řidičský průkaz skupiny B

11. platová třída - dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Výhody:
Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, sick days

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 280 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masarykovo náměstí 89, Napajedla, 76361

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený