Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební mistr

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 21521920785 | aktuálnost: 02.08.2024

Jindřichohradecká stavební s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Náplň práce:vedení stavby, organizace postupu prací, koordinace subdodavatelů, zajištění dodávek materiálů na stavby, kontrola dodržování termínů, kvality prací a dodržování BOZP
Požadavky: SŠ/VŠ, obor Pozemní stavby, vhodné i pro absolventy, řidičské oprávnění skupiny B, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme: práci v Jihočeském kraji, denní stravné, služební automobil, mobilní telefon, zajímavé finanční ohodnocení
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu info@jh-stavebni.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 102, Jindřichův Hradec, 37701

Region: Jihočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy