Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební Mistr

referenční číslo: 57796 | aktuálnost: 28.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme mistra! V čem? Ve spolehlivosti a důslednosti. Člověka, který se dokáže na pohodu domluvit se subdodavateli i šéfy. Nadšeného člověka, kterého stavařina baví a rád za sebou vidí výsledky.
koordinace prací mechanizačních a dopravních prostředků dle projektu a pokynů objednatele spolupráce se Stavbyvedoucím, pravidelně budete spolu se stavbyvedoucím vyhodnocovat postup stavby realizace stavebních prací ve stanovených termínech, rozsahu a kvalitě vedení stavební dokumentace (stavební deník, evidence víceprací a hodinových výkonů) kontrola dodržování stavebních postupů, bezpečnostních předpisů a kvality

Požadujeme

SŠ stavebního směru - výhodou praxe v oboru na obdobné pozici organizační a komunikační schopnosti orientace ve stavebních výkresech

Nabízíme

5 týdnů dovolené služební automobil i k soukromému využití příspěvek na stravování možnost dalšího profesního rozvoje na pozici stavbyvedoucího přátelský a týmový kolektiv v případě práce mimo region diety v případě práce mimo region samostatné ubytování přátelský a podporující kolektiv Nástup možný ihned, pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes odpovědět.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072