Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební mistr inženýrských sítí

referenční číslo: 55773 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k naší stavební firmě a staňte se klíčovou součástí našeho dynamického týmu jako stavební mistr inženýrských sítí. Vaším úkolem bude vést náš tým k úspěšnému dokončení stavebních projektů, od malých oprav až po rozsáhlé rekonstrukce, s neustálým důrazem na kvalitu a efektivitu.
Realizace stavebních zakázek Vedení týmu Plánování a koordinace Kvalita a kontrola

Požadujeme

1 rok zkušeností v roli stavebního mistra Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Práce po celý rok Atraktivní finanční ohodnocení: Spravedlivé a motivující finanční odměny, s možností podílet se na ziscích z realizovaných projektů. Cestovní náhrady, možnost bezplatného ubytování v rámci pracovních cest. 5 týdnů dovolené. 3 dny zdravotního volna. Příjemné pracovní prostředí.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura