Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební mistr - TZB (od 40.000 Kč)

referenční číslo: 58612 | aktuálnost: 03.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ stavební a chcete získat zkušenosti v oboru? Máte zkušenost s vedením týmu a řidičský průkaz? Chcete pracovat na zajímavých projektech?

Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici:

STAVEBNÍ MISTR - TZB (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení montážních prací v oblasti TZB
  • Dohled nad dodržováním BOZP a předpisů
  • Kontrola průběhu staveb
  • Dohled nad dodržováním harmonogramu a nákladů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky Flexi pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Multisport kartu za zvýhodněnou cenu
  • Vzdělávání a rozvojové školení
  • Zlevněné mobilní tarify u smluvených partnerů
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup možný: IHNED

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura