Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební Rozpočtář/Specialista tvorby cen

referenční číslo: 57201 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového parťáka do našeho hradeckého týmu Specialistů na tvorbu cen. Pokud máte kratší i delší praxi v oblasti kalkulací cen stavebních prací, neváhejte mi zaslat svůj životois a přidejte se k našemu týmu. Kanceláře v centru Hradce a výborná káva zaručena.
příprava a tvorba kalkulací cen stavebních prací do nabídek a tendrů zajištění podkladů potřebných pro zpracování nabídek spolupráce při uzavírání a kompletaci nabídek evidence a správa agendy soutěžených tendrů zpracování a aktualizace přehledů poptávek a nabídek v rámci tendrů zajišťování výrobní přípravy stavební zakázky podílení se na tvorbě technických postupů prací zabezpečování komplexní výrobní přípravy stavby v souladu s projektovou dokumentací spolupráce při tvorbě časového plánu stavby příprava výběru subdodavatelů a zpracování podkladů pro uzavření smluvních vztahů se subdodavateli

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe stavebního směru pozice je vhodná i pro absolventy nebo studenty posledního ročníku VŠ – zaučení je samozřejmostí znalost rozpočtářského programu KROS - výhodou

Nabízíme

5 týdnů dovolené výkonostní odměny 3 dny sick days telefon a notebook bezúročné půjčka příspěvek na penzijní a životní pojištění Roční / kvartální bonusy neformální pracovní prostředí stravenky pohodový šéf se kterým se na všem domluvíte Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072