Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí, až 65 000 Kč

referenční číslo: 56073 | aktuálnost: 04.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro plzeňskou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Strategický nákupčí.
nákup a kontrola správnosti nakupovaných položek (strojní díly) výběrová řízení a výběr vhodných dodavatelů komunikace s dodavateli (o dodacích lhůtách, cenách, dodatečných nákladech atp.) komunikace s oddělením nákupu a dalšími subjekty napříč společností

Požadujeme

předchozí zkušenost v oblasti nákupu pokročilá znalost anglického jazyka (min. úroveň B1) orientace v technické dokumentaci uživatelská znalost MS Excel

Nabízíme

zkrácená pracovní doba 7,5 h. 5 týdnů dovolené 2 dny zdravotního volna příspěvek na volnočasové aktivity 4800 Kč/rok dotované závodní stravování možnost jazykových kurzů firemní školka
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl