Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí elektrodílů

referenční číslo: 55304 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní strojírenské společnosti, se stabilním zázemím, hledáme Nákupčího elektrodílů.
analyzovat minulé a budoucí nákupy a určovat klíčové položky hledat a realizovat úspory realizovat výběrová řízení a vybírat dodavatele vytvářet rámcové objednávky komunikovat s klíčovými dodavateli na strategické úrovni po zaškolení být odbornou podporou operativnímu nákupu

Požadujeme

min. SŠ vzdělání (elektrotechnické zaměření výhodou) zkušenosti s nákupem elektro dílů výhodou komunikativní znalost německého jazyka samostatnost, pečlivost, výborné komunikativní schopnosti, spolehlivost uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

práci ve stabilní společnosti smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu náborový příspěvek 20.000 Kč 13. plat širokou škálu firemních benefitů 5 týdnů dovolené příspěvek na dojíždění až 4 200 Kč příspěvek za doporučení kolegy firemní školku firemní restauraci Aramark zvýhodněné volání, tarif T-mobile
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Technika, elektrotechnika, Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup