Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí - elektrotechnika

referenční číslo: 55409 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Skvělá příležitost pro technicky zaměřené kandidáty, kteří mají zkušenost v oblasti nákupu (nebo je tato oblast zajímá)! Přidejte se do stabilní společnosti, která Vám nabídne nejen skvělé kolegy, ale i zajímavou škálu benefitů.
Úzká spolupráce s operativními nákupčími a category managerem Zajištění produktů a služeb od dodavatelů v rámci schválených rozpočtů a termínů Řízení procesu nabídek, definování hodnotících kritérií, identifikace, výběr a hodnocení dodavatelů Vedení činností v oblasti nákupu a výběru dodavatelů na lokální úrovni, stejně jako menších projektů v rámci EMEA regionu, podpora velkých tendrů Vyjednávání podmínek a kontraktů, benchmarking aktuálních cen Hledání úspor, optimalizace procesů (např. analýzy make-versus-buy) Spolupráce s dalšími kolegy nejen v oddělení nákupu, ale i dalšími odděleními a externími partnery Správa dat dodavatelské základny, reporting

Požadujeme

Ideálně vysokoškolské vzdělání v oboru elektro nebo rovnocenná odborná praxe Vášeň pro techniku ​​a technické inovace Znalost anglického jazyka v písemné i ústní komunikaci, znalost německého jazyka velkou výhodou (komunikace převážně s Německem) Předchozí zkušenosti s prací na obdobné pozici výhodou Vynikající komunikační dovednosti, schopnost rozvíjet vysoce kvalitní pracovní vztahy se zákazníky a dodavateli Flexibilita, ochota cestovat (především do Německa) Silné analytické dovednosti se schopností prezentovat managementu MS Office (především Excel a Powerpoint), znalost modulu SAP-material management výhodou

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení + 13. mzda nebo odměna dle cílů Mimořádná odměna za realizovaný projekt (může být až 10 % roční mzdy) Stravenkový paušál Příspěvek na penzijní spoření nebo připojištění Příspěvek ve výši 12.000 Kč ročně na Cafeterii Dary k výročím jako jsou kulatiny, narození dítěte, svatba Odměna při odchodu do důchodu ve výši až 10.000 Kč Výuka cizích jazyků hrazená firmou Možnost občasné práce z domova Náhradní volno za odpracované hodiny navíc Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup