Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický nákupčí se specializací na náhradní díly (Plzeň)

referenční číslo: 56522 | aktuálnost: 31.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi zkušený nákupčí a domluvíš se anglicky? Hledáš práci, kde můžeš kariérně růst a posouvat se stále kupředu? Pokud hledáš novou výzvu přímo v Plzni, pošli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici povíme víc.
sjednávání cen a řízení poptávky u dodavatelů zpracování cenových poptávek výběr vhodných dodavatelů a vyhodnocování vyjednávání ceny u změnových řízení s dodavatelem zajištění potřebných zásob náhradních dílů reporting a vyhodnocení dat případná příprava smluv schvalování fakturace spolupráce s operativními nákupčími spolupráce s oddělením údržby práce v 6 členném týmu

Požadujeme

předchozí zkušenost ve strategickém nákupu angličtina pro běžnou komunikaci se zahraničními dodavateli (B2)

Nabízíme

mobilní telefon, notebook 2 dny homeoffice měsíčně ( po domluvě i více dní) příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč) příplatky za vzniklé přesčasy roční odměny za odsloužená léta ve firmě příspěvek na stravování 25 dní dovolené každoroční navyšování mezd jazykové a rozvojové kurzy výhodné mobilní tarify možnost kariérního růstu pracovní doba 37,5 h/týdně flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup