Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí / Vedoucí týmu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29618800718 | aktuálnost: 05.07.2024

PARABEL s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.

Pracovní náplň: nastavovat a vyhodnocovat prodejní plány svého týmu, odpovídat za plnění obchodních cílů ve svěřené oblasti, budete vyhledávat a vybírat nové dodavatele ve spolupráci se svým týmem, pravidelně navštěvovat dodavatele (primárně zahraničí), sjednávat ceny, dodací a platební podmínky, v případě potřeby budete provádět kontroly stavu objednávek, poptávek u dodavatele, monitorovat lhůty a pokrok svěřených projektů a požadovaných cenových nabídek, v rámci řešení projektů budete spolupracovat s obchodním, technickým a prodejním oddělením, budete komunikovat s dodavateli při řešení reklamačních řízení
Požadujeme: aktivní znalost jednoho světového jazyka, zkušenosti s vedením týmu, výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti, znalost výkresové dokumentace - výhodou, MS Office (Excel, Word, PowerPoint), řidičský průkaz sk. B, zájem učit se nové věci, samostatnost, logické myšlení
Nabízíme: práci na HPP ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, zaučení a dlouhodobé zaměstnání, pracovní doba pouze v pracovní dny PO-PÁ, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, firemní akce).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 33 230 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 515, Lukov, 76317

Region: Zlínský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita