Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážný/á

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29477620710 | aktuálnost: 06.07.2024

Posin, s.r.o.

Strážný/á

Upřesňující informace

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: práce strážného s místem výkonu práce v Poličských strojírnách a.s. Jedná se o práci na vrátnici, evidenci a kontrolu vstupů a odchodů osob do/z areálu, evidenci a kontrolu vjezdů a výjezdů do/z areálu, kódování, ostraha majetku, obchůzková činnost. Obsluha kamerového systému a PC. Nabízené pracovní místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením. 12ti hodinové směny.
POŽADAVKY: vyučen, výpis z rejstříku trestů, certifikát strážného-výhodou (není podmínkou), samostatnost, spolehlivost a odpovědnost, příjemné vystupování. Vhodné zejména pro zdravotně znevýhodněné (není podmínkou).
NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené v roce, 2 sick days, závodní stravování, výhodný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání, příspěvek na dopravu, příplatek za docházku, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky, e-mailem 6.30 - 14.00 hod (v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail na uvedenou adresu nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu)

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bořiny 860, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený