Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stříkač práškových barev

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29458680781 | aktuálnost: 28.06.2024

ZK Design a.s.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem. Svůj životopis zašlete na: personal@zkdesign.cz
Osobně po telefonické domluvě.
Požadujeme: manuální zručnost; práce vhodná i pro absolventy; praxe výhodou (nikoliv podmínkou); základní technické dovednosti; čtení a použití technických výkresů. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- dolakovávat výrobky v poloautomatické nanášecí kabině
- po zaučení programovat automatické lakování
- navěšovat a kontrolovat nalakované výrobky
- ruční lakování
- kontrola procesu odmaštění, vypalování apod.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Směnnost: 1 směna, 2 směny

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční prémie
- stravenkový paušál
- benefity Edenred Multi
- příspěvek na penzijní pojištění po 1 roce v případě trvání pracovního poměru
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- firemní sportovní akce

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Osvoboditelů 355, Velká Polom, 74764

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy